Puanlar.net Hoşgeldiniz, 17 Ağustos 2018

Amasya Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

ForumCategory: Memur Alımı-İş İlanı-KariyerAmasya Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
editor Personel tarafından 3 hafta önce soruldu

Amasya Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 23. ve 24. maddeleri, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.

İlanımıza http://www.amasya.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI / PROGRAM UNVANI DERECE ADET AÇIKLAMALAR
Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Fen Bilgisi Eğitimi Doçent 1 1 Azo boyar maddeler, imin ve formazan bileşikleri üzerine çalışmaları olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik İstatistik Doçent 1 1 Faz dağılımlı kuyruk sistemleri üzerinde çalışmaları olmak.
İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Hadis Doçent 1 1 Bid’at ehli üzerine çalışmaları olmak.
Sabuncuoğlu Şerefeddin Sağlık Hizmetleri MYO Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Doçent 1 1 In vivo ve In vitro şartlarda genotoksikolojik çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Bilgisayar Müh. Bilgisayar Yazılımı Doçent 1 1 Schwarz lemması üzerine çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Biyomedikal Dr. Öğr. Üyesi 1 1 Epileptik nöbet algılama ve kestirilme üzerine çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Konstrüksiyon ve İmalat Dr. Öğr. Üyesi 1 1 Pürüzlü yüzeylerin optimizasyonu üzerine çalışmaları olmak.
Mimarlık Fakültesi Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Peyzaj Mimarlığı Dr. Öğr. Üyesi 3 1 Yer kimliği üzerine çalışmaları olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Dr. Öğr. Üyesi 1 1 Türkiye-Azerbaycan-İran ilişkileri üzerine çalışmaları olmak.
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Tıbbi Patoloji Dr. Öğr. Üyesi 5 1 İnvaziv meme karsinomları üzerine çalışmaları olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Ebelik Dr. Öğr. Üyesi 1 1 Ebelik alanında doktora yapmış ve sentetik oksitosin üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Tasarım MYO Bilgisayar Teknolojileri Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon Dr. Öğr. Üyesi 1 1 Uzaktan eğitimde performans üzerine çalışmaları olmak.
Sabuncuoğlu Şerefeddin Sağlık Hizmetleri MYO Terapi ve Rehabilitasyon Fizyoterapi Dr. Öğr. Üyesi 1 1 Patojenlerin özelliklerinin hücre kültürü yöntemi ile incelenmesi üzerine çalışmaları olmak.
Sizin Cevaplarınız