Sinema ve Dijital Medya 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Sinema ve Dijital Medya 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Sinema ve Dijital Medya taban puanları 2021 , Sinema ve Dijital Medya başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Sinema ve Dijital Medya 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Sinema ve Dijital Medya Taban Puanları 2021 ve Sinema ve Dijital Medya Başarı Sıralamaları 2021,Sinema ve Dijital Medya Bölümü Başarı Sırası,Sinema ve Dijital Medya Hangi Üniversitelerde Var,Sinema ve Dijital Medya İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Sinema ve Dijital Medya taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankSinema ve Dijital Medya 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İzmir) (Vakıf)Sinema ve Dijital Medya (Burslu İng.)SÖZ4423,66374,676
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İzmir) (Vakıf)Sinema ve Dijital Medya (%50 İnd. İng.)SÖZ25231,1114644,114Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Sinema ve Dijital Medya taban puanları, Sinema ve Dijital Medya başarı sıralaması, 2021 Sinema ve Dijital Medya puanları, 2021 Sinema ve Dijital Medya sıralamaları, Sinema ve Dijital Medya için kaç puan gerekir?, Sinema ve Dijital Medya hangi üniversitelerde var?, Sinema ve Dijital Medya başarı sırası, Sinema ve Dijital Medya 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Sinema ve Dijital Medya YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.