Silah Sanayi Teknikerliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Silah Sanayi Teknikerliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Silah Sanayi Teknikerliği taban puanları 2021 , Silah Sanayi Teknikerliği başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 2 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Silah Sanayi Teknikerliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık) siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Silah Sanayi Teknikerliği Taban Puanları 2021 ve Silah Sanayi Teknikerliği Başarı Sıralamaları 2021,Silah Sanayi Teknikerliği Bölümü Başarı Sırası,Silah Sanayi Teknikerliği Hangi Üniversitelerde Var,Silah Sanayi Teknikerliği İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle meslek yüksek okulu bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 2 yıllık Silah Sanayi Teknikerliği taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.
blankSilah Sanayi Teknikerliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Üniversite AdıPuan YılıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıBaşarı Sırası
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA) (Devlet Üniversitesi)2020Silah Sanayi TeknikerliğiTYT60259,72431825155
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN) (Devlet Üniversitesi)2020Silah Sanayi TeknikerliğiTYT40255,21795872697Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Silah Sanayi Teknikerliği taban puanları, Silah Sanayi Teknikerliği başarı sıralaması, 2021 Silah Sanayi Teknikerliği puanları, 2021 Silah Sanayi Teknikerliği sıralamaları, Silah Sanayi Teknikerliği için kaç puan gerekir?, Silah Sanayi Teknikerliği hangi üniversitelerde var?, Silah Sanayi Teknikerliği başarı sırası, Silah Sanayi Teknikerliği 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Silah Sanayi Teknikerliği YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.