Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği taban puanları 2021 , Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği Taban Puanları 2021 ve Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği Başarı Sıralamaları 2021,Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği Bölümü Başarı Sırası,Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği Hangi Üniversitelerde Var,Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankSeyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (Çanakkale) (Devlet)Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği (Örgün)EA52235,784704,895
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği (Örgün)EA62233,0312731,324Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği taban puanları, Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği başarı sıralaması, 2021 Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği puanları, 2021 Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği sıralamaları, Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği için kaç puan gerekir?, Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği hangi üniversitelerde var?, Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği başarı sırası, Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.