Sermaye Piyasası Denetim Derecelendirme Atama Puanları


  Üniversiteyi başarı ile bitiren Sermaye Piyasası Denetim Derecelendirme mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Sermaye Piyasası Denetim Derecelendirme Atama Puanları listesini hazırladık.

  Hazırladığımız bu listede Sermaye Piyasası Denetim Derecelendirme mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Sermaye Piyasası Denetim Derecelendirme atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Sermaye Piyasası Denetim Derecelendirme Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


  Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Sermaye Piyasası Denetim Derecelendirme Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Sermaye Piyasası Denetim Derecelendirme KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


  Sermaye Piyasası Denetim Derecelendirme Atama Puanları

  KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUANEN BÜYÜK PUAN
  TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL
  MÜDÜRLÜĞÜ
  Aktüerya, Aktüarya, Aktüerya Bilimleri, Aktüerya ve Risk Yönetimi, Sermaye Piyasası, Sermaye Piyasası Denetim Derecelendirme, Sermaye Piyasası Denetim ve Derecelendirme veya Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak.AKTÜERANKARA588,8802990,32299  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.