Sermaye Piyasası 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Sermaye Piyasası 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Sermaye Piyasası taban puanları 2021 , Sermaye Piyasası başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Sermaye Piyasası 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Sermaye Piyasası Taban Puanları 2021 ve Sermaye Piyasası Başarı Sıralamaları 2021,Sermaye Piyasası Bölümü Başarı Sırası,Sermaye Piyasası Hangi Üniversitelerde Var,Sermaye Piyasası İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Sermaye Piyasası taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankSermaye Piyasası 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Beykent Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Sermaye Piyasası (Burslu)EA4298,925296,379
Marmara Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Sermaye Piyasası (Örgün)EA62287,1766350,203
Beykent Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Sermaye Piyasası (%50 İnd.)EA21DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Sermaye Piyasası taban puanları, Sermaye Piyasası başarı sıralaması, 2021 Sermaye Piyasası puanları, 2021 Sermaye Piyasası sıralamaları, Sermaye Piyasası için kaç puan gerekir?, Sermaye Piyasası hangi üniversitelerde var?, Sermaye Piyasası başarı sırası, Sermaye Piyasası 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Sermaye Piyasası YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.