Sağlık Bölümleri 2019 2020 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Sağlık Bölümleri 2019 2020 Taban Puanları Başarı Sıralamaları


Sağlık Bölümleri 2019 2020 Taban Puanları Başarı Sıralamaları ve kontenjanlarını inceleyeceğiz. Burada yer alan puanlar 2019 Üniversite yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş veriler olup 2020 TYT ve AYT girip tercih yapacak olan üniversite adayları bu başarı sıralamalarını ve taban puanlarını göz önünde bulundurmalılar.
Bilgilendirme: Aşağıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

Sağlık Bölümleri 2019 2020 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

YKS de en çok ilgi gören bölümlerin başında sağlık bölümleri gelmekte. Sağlık bölümlerinin mezuniyet sonrası iş kaygısı yaşanmaması dolayısıyla bu bölümler üniversite adayları tarafından tercih edilmekte. Aşağıda yer alan Sağlık Bölümleri 2019 2020 Taban Puanları Başarı Sıralamalarını istediğiniz bölüm üzerine tıklayarak taban puanlarına bakabilirsiniz.

YKS de en çok ilgi gören bölümlerin başında sağlık bölümleri gelmekte. Sağlık bölümlerinin mezuniyet sonrası iş kaygısı yaşanmaması dolayısıyla bu bölümler üniversite adayları tarafından tercih edilmekte. Aşağıda yer alan Sağlık Bölümleri 2019 2020 Taban Puanları Başarı Sıralamalarını istediğiniz bölüm üzerine tıklayarak taban puanlarına bakabilirsiniz. Acil Yardım ve Afet Yönetimi Taban Puanları  Antropoloji Taban Puanları  Beslenme ve Diyetetik Taban Puanları  Biyoenformatik ve Genetik Taban Puanları Biyokimya Taban Puanları  Biyomedikal Mühendisliği Taban Puanları  Biyomühendislik Taban Puanları  Biyosistem Mühendisliği Taban Puanları  Biyoteknoloji Taban Puanları Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Taban Puanları Diş Hekimliği Fakültesi Taban Puanları  Ebelik Taban Puanları  Eczacılık Fakültesi Taban Puanları  Ergoterapi Taban…
Sağlık Bölümlerinin Taban Puanlarını Değerlendiriyoruz. Sizde değerlendirmenizi aşağıda bulunan yıldız butonuna tıklayarak yapabilirsiniz.

Sağlık Bölümleri Taban Puanlarını Değerlendirmesi

Sağlık bölümlerinde iş bulma yüzdesi - 9
Puan Doğruluk Yüzdesi - 9.9
Öğrenci Bilgilendirilmesi - 9.9

9.6

Sağlık Bölümlerinin Taban Puanlarını Değerlendiriyoruz. Sizde değerlendirmenizi aşağıda bulunan yıldız butonuna tıklayarak yapabilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: 2.67 ( 8 oy)


Kullanıcı Oyu: İlk değerlendirmeyi siz yapın !
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz