Sitemize Hoşgeldiniz, Tarih : 12 Kasım 2018 Site İstatistikleri: Kategori sayısı: 37 Yazı sayısı: 1773 Yorum sayısı :71

Sağlık Bölümleri 2018 2019 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Sağlık Bölümleri 2018 2019 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

YKS de en çok ilgi gören bölümlerin başında sağlık bölümleri gelmekte. Sağlık bölümlerinin mezuniyet sonrası iş kaygısı yaşanmaması dolayısıyla bu bölümler üniversite adayları tarafından tercih edilmekte. Aşağıda yer alan Sağlık Bölümleri 2018 2019 Taban Puanları Başarı Sıralamalarını istediğiniz bölüm üzerine tıklayarak taban puanlarına bakabilirsiniz.

YKS de en çok ilgi gören bölümlerin başında sağlık bölümleri gelmekte. Sağlık bölümlerinin mezuniyet sonrası iş kaygısı yaşanmaması dolayısıyla bu bölümler üniversite adayları tarafından tercih edilmekte. Aşağıda yer alan Sağlık Bölümleri 2018 2019 Taban Puanları Başarı Sıralamalarını istediğiniz bölüm üzerine tıklayarak taban puanlarına bakabilirsiniz. Acil Yardım ve Afet Yönetimi Taban Puanları  Antropoloji Taban Puanları  Beslenme ve Diyetetik Taban Puanları  Biyoenformatik ve Genetik Taban Puanları Biyokimya Taban Puanları  Biyomedikal Mühendisliği Taban Puanları  Biyomühendislik Taban Puanları  Biyosistem Mühendisliği Taban Puanları  Biyoteknoloji Taban Puanları Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Taban Puanları Diş Hekimliği Fakültesi Taban Puanları  Ebelik Taban Puanları  Eczacılık Fakültesi Taban Puanları  Ergoterapi Taban…
Sağlık Bölümlerinin Taban Puanlarını Değerlendiriyoruz. Sizde değerlendirmenizi aşağıda bulunan yıldız butonuna tıklayarak yapabilirsiniz.

Sağlık Bölümleri Taban Puanlarını Değerlendirmesi

Sağlık bölümlerinde iş bulma yüzdesi - 9
Puan Doğruluk Yüzdesi - 9.9
Öğrenci Bilgilendirilmesi - 9.9

9.6

Genel Puan

Sağlık Bölümlerinin Taban Puanlarını Değerlendiriyoruz. Sizde değerlendirmenizi aşağıda bulunan yıldız butonuna tıklayarak yapabilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: İlk değerlendirmeyi siz yapın !

 2019 ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI için TIKLAYINIZ

2019 YKS Konuları için TIKLAYINIZ

 
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz