Restorasyon Atama Puanları

Restorasyon Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Restorasyon mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Restorasyon Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Restorasyon mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Restorasyon atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Restorasyon Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Restorasyon Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Restorasyon KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Restorasyon Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUANEN BÜYÜK PUAN
VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜRestorasyon, Restorasyon ve Konservasyon, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım, Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım lisans programlarının birinden mezun olmak.KİTAP PATOLOGUİZMİR182,6473882,64738

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.