Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik taban puanları 2021 , Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Taban Puanları 2021 ve Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Başarı Sıralamaları 2021,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü Başarı Sırası,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Hangi Üniversitelerde Var,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankPsikolojik Danışmanlık ve Rehberlik 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıPuan YılıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıBaşarı Sırası
ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ (ÜSKÜP-MAKEDONYA)2020Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (%25 İndirimli)EA10Oluşmadı
Tercih Edilmedi
ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ (ÜSKÜP-MAKEDONYA)2020Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (%50 İndirimli)EA3Oluşmadı
Tercih Edilmedi
ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ (ÜSKÜP-MAKEDONYA)2020Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (Ücretli)EA10Oluşmadı
Tercih Edilmedi
AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ (BAKÜ-AZERBAYCAN)2020Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (Ücretli)EA5Oluşmadı
Tercih EdilmediBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik taban puanları, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik başarı sıralaması, 2021 Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik puanları, 2021 Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik sıralamaları, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik için kaç puan gerekir?, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik hangi üniversitelerde var?, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik başarı sırası, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.