Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği taban puanları 2021 , Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği Taban Puanları 2021 ve Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği Başarı Sıralamaları 2021,Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği Bölümü Başarı Sırası,Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği Hangi Üniversitelerde Var,Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankPetrol ve Doğalgaz Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği (Örgün İng.)SAY62439,427963,831
İstanbul Teknik Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği (Örgün İng.)SAY62400,791598,902
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (Lefkoşa) (Kıbrıs)Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği (Burslu İng.)SAY3Yer.Olmadı
Yakın Doğu Üniversitesi (Lefkoşa) (Kıbrıs)Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği (Burslu İng.)SAY3Yer.Olmadı
İskenderun Teknik Üniversitesi (Hatay) (Devlet)Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği (Örgün)SAY16Dolmadı
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi (İzmir) (Devlet)Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği (Örgün İng.)SAY41Dolmadı
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (KKTC)Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli)SAY5322,2027206661
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (KKTC)Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)SAY5335,7001181950Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği taban puanları, Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği başarı sıralaması, 2021 Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği puanları, 2021 Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği sıralamaları, Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği için kaç puan gerekir?, Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği hangi üniversitelerde var?, Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği başarı sırası, Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.