Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi taban puanları 2021 , Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 2 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık) siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Taban Puanları 2021 ve Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Başarı Sıralamaları 2021,Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Bölümü Başarı Sırası,Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Hangi Üniversitelerde Var,Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle meslek yüksek okulu bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 2 yıllık Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.
blankPerakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Üniversite AdıPuan YılıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıBaşarı Sırası
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) (Devlet Üniversitesi)2020Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi (Açıköğretim)TYT400212,693621400639
SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi)2020Perakende Satış ve Mağaza YönetimiTYT50193,563091657017
ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi)2020Perakende Satış ve Mağaza YönetimiTYT30187,906471704661Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi taban puanları, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi başarı sıralaması, 2021 Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi puanları, 2021 Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi sıralamaları, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi için kaç puan gerekir?, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi hangi üniversitelerde var?, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi başarı sırası, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.