Okul Öncesi Öğretmenliği Atama Puanları

Okul Öncesi Öğretmenliği Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Okul Öncesi Öğretmenliği mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Okul Öncesi Öğretmenliği Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Okul Öncesi Öğretmenliği mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Okul Öncesi Öğretmenliği atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Okul Öncesi Öğretmenliği Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Okul Öncesi Öğretmenliği Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Okul Öncesi Öğretmenliği KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Okul Öncesi Öğretmenliği Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUANEN BÜYÜK PUAN
ARDAHAN ÜNİVERSİTESİOkul Öncesi Öğretmenliği, Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği, Okul Öncesi Eğitimi, Anaokulu Öğretmenliği, Ana Okulu Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Öğretmenliği lisans programlarının birinden mezun olmak.MEMURARDAHAN185,0162585,01625

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.