Öğrenci Yurtlarına Rezervasyon Eyurtlar.com ile Mümkün

Öğrenci Yurtlarına Rezervasyon Eyurtlar.com ile Mümkün
08.05.2021
0
A+
A-

Yurt özellikleri kapsamında, bütün donanımlara sahip, güvenlik önlemleri, çalışma alanları ve oda donanımlarıyla öğrencilerin eğitim hayatı boyunca hiçbir sorun yaşamadıkları İstanbul yurtları belirlendi! Yeni dönemde, beş yıldızlı yurt konseptiyle öğrencilerin sosyalleşme, çalışma ve spor etkinliklerine de katılabilme özellikleri olan yurtlarda daha mutlu olması üzerine en iyi yurt seçeneklerini Eyurtlar.com listelendi!

İstanbul’un En İyi Yurt Özelliklerinde Neler Var?

İstanbul erkek yurtları, öğrencilerin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, aynı zamanda sosyalleşebilecekleri alanlara öncelik veriyor. Türkiye’nin en yüksek kapasiteli yurtlarında, TV, İnternet, sıcak su, güvenlik, spor salonu, yüzme havuzu ve yurt içinde restora özellikleri de liste arasında yerini alıyor. Konumu ve ulaşım imkanları da ilk olarak bakılan özellikler arasında.

Her odada TV seçeneği sunan yurtlar, sınırsız internet seçenekleri ve 7/ 24 güvenlik önlemleriyle de öğrencilerin eğitim hayatını etkilemeyecek donanımlara sahip olmayı hedefliyor. Özellikle odaların ferah ve önünün açık olması, oda donanımlarının kaliteli ve sınırsız seçeneklere sahip olması da beş yıldızlı otel konforu sunacak şekilde düzenleniyor.

Otel Konsepti Olan İstanbul Yurtları

Otel konsepti son zamanlarda İstanbul öğrenci yurdu seçeneklerinde ilk sırada yerini alıyor. Resepsiyon hizmetinden, kuru temizleme özelliklerine kadar bir otelde bulabileceğiniz bütün özellikler sunuluyor. Yurt donanımlarında havuz ve spor salonuna yer verilirken, birçok yurtta spa ve etkinlik salonları da dikkat çekiyor. İstanbul yurtları gibi devlet kurumlarının aksine bu özel yurtlarda ultra lüks hizmet veriliyor.

blank

Otel konseptinde, odalar tek kişilik ve çift kişilik olarak düzenlenmiş, öğrencilerin keyifli zaman geçirirken, günlük aktivitelerini karşıladıktan sonra çalışma odalarında da sınırsız internet ve çalışma donanımlarına sahip olmaları sağlanıyor. Bilgisayar odası, atölye ve toplantı odalarının da bulunduğu özel yurt seçenekleri bulunuyor. Otel konsepti olan yurt özelliklerine göre İstanbul yurt ücretleri de farklılık gösterebiliyor.

İstanbul’da Tek Kişilik Odaları Olan Yurtlar

Pandemi sürecinde özellikle oda sayısı ve kişi sayısına önem verilirken, İstanbul’da tek kişilik odaları olan yurt özellikleri dikkate alınıyor. Türkiye’nin en donanımlı yurtları seçilen otel konseptli yurtlarda, Kadıköy yurtları ve erkek yurtları da sıralamada yerini alıyor. Tek kişilik oda düzenlemelerinde, masa, dolap, TV, yatak, banyo ve WC seçenekleriyle birlikte minibar donanımlarına sahip yurt seçenekleri de bulunuyor.

İstanbul Kadıköy erkek yurtları ve kız yurtları için tek kişilik oda düzenlemelerine özel seçenekler sunulmaktadır. Özellikle ferah oda ve ışıklandırma sistemleri de çalışma şartlarına uygun düzenlenerek, öğrencilerin dikkatini dağıtmayacak şekilde konumlandırılmış, sosyalleşme alanları da buna göre düzenlenmiştir.

İstanbul’da Ses İzolasyonu Olan Yurtlar

İstanbul’da gürültü seviyesi oldukça yüksektir. Özellikle İstanbul öğrenci yurdu seçeneklerinde Kadıköy öğrenci yurdu donanımları, merkezi konumda olduğu için ses izolasyonuna ekstra dikkat ederek, öğrencilerin sesten etkilenmeden çalışabilecekleri alanlar oluşturmaktadır.

Öğrencilerin dışarıdaki seslerden ve yan odalardaki seslerden etkilenmemeleri için ses izolasyonuna ve ısı izolasyonuna dikkat eden yurt özelliklerine yer verilmiştir. İstanbul yurt fiyatları da yurt donanımları ve özelliklerine göre değişirken izolasyon sistemlerinden yararlanmaları fiyatlarda farklılık olmasını etkilemeyecek şekilde düzenlenecektir. Öğrencilerin konforuna ve eğitim hayatı boyunca kendini huzurlu hissedeceği yurt donanımlarına sahip olması hedeflenir. TV, sınırsız internet, sıcak su, 7/ 24 güvenlik ve resepsiyon hizmetleri de dahil olmak üzere ücretlendirmede farklılıklar olabilir.

Yurt Fiyatları Nelere Göre Değişiyor?

Otel konsepti olan yurt fiyatları, genel olarak yurt donanımlarına göre değişmektedir. Birçok öğrencinin spor salonu, havuz ve etkinlik alanlarından yararlanabilecekleri gibi resepsiyon, kuru temizleme ve günlük temizlik özelliklerine de dikkat edilerek, yurt fiyatları farklılık gösterecektir.

Öğrencilerin odalarının günlük temizlenmesi ve haftalık temizlenmesi fiyatlarda farklılık oluşturur. Kahvaltı ve yemek hizmetinden yararlanmaları, tek kişilik ve çift kişilik odalarda kalmaları aynı zamanda yurdun merkezi konumu da fiyat ölçülerine yansıyacaktır. Temel olarak otel konsepti olan yurtlarda fiyatlar artışa geçerken, ortalama değerlerde de oda özellikleri bulunan yurtlara da indirimli fiyatlar uygulanarak, öğrencilerin eğitim hayatına katkı sağlanır.

İstanbul Kadıköy Yurt Fiyatları Ne Kadar?

Kadıköy özel yurt fiyatları aralıkları aylık olarak 900 TL ile 3000 TL arasında yurt özelliklerine göre değişmektedir. Merkezi konum, spor salonu, havuz özellikleri ve tek kişilik oda konseptlerine göre öğrencilerin seçimlerine göre farklılık gösterir. Kadıköy hem merkezi bir alan olarak, hem de öğrencilerin güvenliğinin korunması açısından dikkat edilen konumlandırma özellikleri sunar.

Fakülte ve kampüslere yakın olan yurt konumlarına göre de fiyat aralıkları değişebilir. Öğrencinin yurt için gerekli olan ihtiyaçları, alacağı hizmet kapsamında fiyat değerlendirmesi yapması tavsiye edilmektedir. İlgili sayfa: https://www.eyurtlar.com/ilce/kadikoy-ozel-yurtlari/467

Kadıköy Merkezi Konumda Yurtlar

Kadıköy İstanbul’un merkezi konumlarından olan semtleri arasında yer almaktadır. Mimar Sinan, Boğaziçi ve Marmara üniversitesine de yakın olan yurtlardan biri olarak, öğrencilerin ulaşım imkanlarından yararlanması sağlanır. Vapur, metrobüs, metro, otobüs ve dolmuş gibi ulaşım araçlarını kullanarak, eğitim kampüslerine gitmelerine olanak verir. 7/ 24 güvenlik önlemleri sunan ve öğrencilere sınırsız internet, tv seçenekleri de veren otel konseptli spor salonu ile yüzme havuzu bulunan yurtlara da yer verilmiştir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.