Nükleer Tıp Teknikleri 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Nükleer Tıp Teknikleri 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Nükleer Tıp Teknikleri taban puanları 2021 , Nükleer Tıp Teknikleri başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 2 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Nükleer Tıp Teknikleri 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık) siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Nükleer Tıp Teknikleri Taban Puanları 2021 ve Nükleer Tıp Teknikleri Başarı Sıralamaları 2021,Nükleer Tıp Teknikleri Bölümü Başarı Sırası,Nükleer Tıp Teknikleri Hangi Üniversitelerde Var,Nükleer Tıp Teknikleri İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle meslek yüksek okulu bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 2 yıllık Nükleer Tıp Teknikleri taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.
blankNükleer Tıp Teknikleri 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Üniversite AdıPuan YılıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıBaşarı Sırası
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) (Devlet Üniversitesi)2020Nükleer Tıp TeknikleriTYT40289,45859551165
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA (Devlet Üniversitesi)2020Nükleer Tıp TeknikleriTYT50282,84972607403Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Nükleer Tıp Teknikleri taban puanları, Nükleer Tıp Teknikleri başarı sıralaması, 2021 Nükleer Tıp Teknikleri puanları, 2021 Nükleer Tıp Teknikleri sıralamaları, Nükleer Tıp Teknikleri için kaç puan gerekir?, Nükleer Tıp Teknikleri hangi üniversitelerde var?, Nükleer Tıp Teknikleri başarı sırası, Nükleer Tıp Teknikleri 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Nükleer Tıp Teknikleri YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.