Nükleer Enerji Mühendisliği Atama Puanları

Nükleer Enerji Mühendisliği Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Nükleer Enerji Mühendisliği mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Nükleer Enerji Mühendisliği Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Nükleer Enerji Mühendisliği mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Nükleer Enerji Mühendisliği atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Nükleer Enerji Mühendisliği Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Nükleer Enerji Mühendisliği Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Nükleer Enerji Mühendisliği KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Nükleer Enerji Mühendisliği Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUANEN BÜYÜK PUAN
ETİ MADEN İŞLETMELERİ  GENEL
MÜDÜRLÜĞÜ
Nükleer Enerji Mühendisliği lisans programından mezun olmak.MÜHENDİSESKİŞEHİR183,4929483,49294

Yorumlar
  1. blank Bilim Adamı dedi ki:

    Nükleer Enerji Mühendisliğine Atanmak Zor Mu? Nolur Cevaplayın.