Mütercim-Tercümanlık (Türkçe-Almanca-İngilizce) Atama Puanları

Mütercim-Tercümanlık (Türkçe-Almanca-İngilizce) Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Mütercim-Tercümanlık (Türkçe-Almanca-İngilizce) mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Mütercim-Tercümanlık (Türkçe-Almanca-İngilizce) Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Mütercim-Tercümanlık (Türkçe-Almanca-İngilizce) mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Mütercim-Tercümanlık (Türkçe-Almanca-İngilizce) atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Mütercim-Tercümanlık (Türkçe-Almanca-İngilizce) Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Mütercim-Tercümanlık (Türkçe-Almanca-İngilizce) Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Mütercim-Tercümanlık (Türkçe-Almanca-İngilizce) KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Mütercim-Tercümanlık (Türkçe-Almanca-İngilizce) Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUANEN BÜYÜK PUAN
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI
BAKANLIĞI
Mütercim-Tercümanlık (İngilizce), Çeviribilim (İngilizce), Çeviribilim, Mütercim-Tercümanlık, Mütercim Tercümanlık, Mütercim-Tercümanlık (Türkiye Türkçesi-İngilizce), Mütercim Tercümanlık (İngilizce-Fransızca), Mütercim Tercümanlık (İngilizce-Fransızca-Türkçe), Mütercim-Tercümanlık (Türkçe-Almanca-İngilizce) lisans programlarının birinden mezun olmak.MÜTERCİMANKARA287,5200996,00939

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.