Muhasebe ve Denetim 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Muhasebe ve Denetim 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Muhasebe ve Denetim taban puanları 2021 , Muhasebe ve Denetim başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Muhasebe ve Denetim 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Muhasebe ve Denetim Taban Puanları 2021 ve Muhasebe ve Denetim Başarı Sıralamaları 2021,Muhasebe ve Denetim Bölümü Başarı Sırası,Muhasebe ve Denetim Hangi Üniversitelerde Var,Muhasebe ve Denetim İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Muhasebe ve Denetim taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankMuhasebe ve Denetim 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İzmir) (Vakıf)Muhasebe ve Denetim (Burslu İng.)EA2375,93775,979
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İzmir) (Vakıf)Muhasebe ve Denetim (%50 İnd. İng.)EA10234,2681719,256Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Muhasebe ve Denetim taban puanları, Muhasebe ve Denetim başarı sıralaması, 2021 Muhasebe ve Denetim puanları, 2021 Muhasebe ve Denetim sıralamaları, Muhasebe ve Denetim için kaç puan gerekir?, Muhasebe ve Denetim hangi üniversitelerde var?, Muhasebe ve Denetim başarı sırası, Muhasebe ve Denetim 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Muhasebe ve Denetim YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.