Matematik ve İstatistik Atama Puanları

Matematik ve İstatistik Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Matematik ve İstatistik mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Matematik ve İstatistik Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Matematik ve İstatistik mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Matematik ve İstatistik atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Matematik ve İstatistik Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Matematik ve İstatistik Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Matematik ve İstatistik KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Matematik ve İstatistik Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
TRABZON ÜNİVERSİTESİİstatistik veya Matematik ve İstatistik lisans programından mezun olmak.VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL
İŞLETMENİ
TRABZON187,03827

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.