Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği Atama Puanları

Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
TÜRKİYE UZAY AJANSIMetalurji Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Nano Mühendisliği, Nanoteknoloji Mühendisliği, Malzeme ve Seramik Mühendisliği, Seramik Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmakMÜHENDİSANKARA190,14675

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.