Malzeme Bilimi ve Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Malzeme Bilimi ve Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Malzeme Bilimi ve Mühendisliği taban puanları 2021 , Malzeme Bilimi ve Mühendisliği başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Malzeme Bilimi ve Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Taban Puanları 2021 ve Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Başarı Sıralamaları 2021,Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü Başarı Sırası,Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Hangi Üniversitelerde Var,Malzeme Bilimi ve Mühendisliği İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Malzeme Bilimi ve Mühendisliği taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankMalzeme Bilimi ve Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İzmir) (Devlet)Malzeme Bilimi ve Mühendisliği (Örgün İng.)SAY52376,614124,553
Gebze Teknik Üniversitesi (Kocaeli) (Devlet)Malzeme Bilimi ve Mühendisliği (Örgün)SAY72361,9767142,603
Eskişehir Teknik Üniversitesi (Devlet)Malzeme Bilimi ve Mühendisliği (Örgün İng.)SAY72338,7283176273
Afyon Kocatepe Üniversitesi (Devlet)Malzeme Bilimi ve Mühendisliği (Örgün)SAY21Yer.Olmadı
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi (İzmir) (Devlet)Malzeme Bilimi ve Mühendisliği (Örgün İng.)SAY72DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Malzeme Bilimi ve Mühendisliği taban puanları, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği başarı sıralaması, 2021 Malzeme Bilimi ve Mühendisliği puanları, 2021 Malzeme Bilimi ve Mühendisliği sıralamaları, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği için kaç puan gerekir?, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği hangi üniversitelerde var?, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği başarı sırası, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.