Maden Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Maden Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Maden Mühendisliği taban puanları 2021 , Maden Mühendisliği başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Maden Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Maden Mühendisliği Taban Puanları 2021 ve Maden Mühendisliği Başarı Sıralamaları 2021,Maden Mühendisliği Bölümü Başarı Sırası,Maden Mühendisliği Hangi Üniversitelerde Var,Maden Mühendisliği İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Maden Mühendisliği taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankMaden Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Maden Mühendisliği (Örgün İng.)SAY62427,269274,443
İstanbul Teknik Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Maden Mühendisliği (Örgün)SAY62388,732111,139
Hacettepe Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Maden Mühendisliği (Örgün İng.)SAY62346,4874164,100
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa (Devlet)Maden Mühendisliği (KKTC Uyruklu)SAY1Yer.Olmadı
Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (Adana) (Devlet)Maden Mühendisliği (Örgün İng.)SAY16Dolmadı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (Devlet)Maden Mühendisliği (Örgün)SAY11Dolmadı
Çukurova Üniversitesi (Adana) (Devlet)Maden Mühendisliği (Örgün)SAY21Dolmadı
Dokuz Eylül Üniversitesi (İzmir) (Devlet)Maden Mühendisliği (Örgün)SAY52Dolmadı
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Maden Mühendisliği (Örgün)SAY31Dolmadı
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa (Devlet)Maden Mühendisliği (Örgün)SAY41Dolmadı
Karadeniz Teknik Üniversitesi (Trabzon) (Devlet)Maden Mühendisliği (Örgün)SAY21Dolmadı
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (Muğla) (Devlet)Maden Mühendisliği (Örgün İng.)SAY21Dolmadı
Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta) (Devlet)Maden Mühendisliği (Örgün)SAY21Dolmadı
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (Zonguldak) (Devlet)Maden Mühendisliği (Örgün)SAY16DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Maden Mühendisliği taban puanları, Maden Mühendisliği başarı sıralaması, 2021 Maden Mühendisliği puanları, 2021 Maden Mühendisliği sıralamaları, Maden Mühendisliği için kaç puan gerekir?, Maden Mühendisliği hangi üniversitelerde var?, Maden Mühendisliği başarı sırası, Maden Mühendisliği 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Maden Mühendisliği YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.