Lojistik ve İşletmecilik Atama Puanları

Lojistik ve İşletmecilik Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Lojistik ve İşletmecilik mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Lojistik ve İşletmecilik Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Lojistik ve İşletmecilik mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Lojistik ve İşletmecilik atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Lojistik ve İşletmecilik Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Lojistik ve İşletmecilik Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Lojistik ve İşletmecilik KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Lojistik ve İşletmecilik Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞIUluslararası Ticaret ve Lojistik, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi veya Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik lisans programlarının birinden mezun olmak.VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL
İŞLETMENİ
ANKARA281,78495

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.