Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)


  Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği taban puanları 2021 , Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 2 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık) siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

  Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği Taban Puanları 2021 ve Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği Başarı Sıralamaları 2021,Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği Bölümü Başarı Sırası,Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği Hangi Üniversitelerde Var,Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


  Özelikle meslek yüksek okulu bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 2 yıllık Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


  Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.

  Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

  Üniversite AdıPuan YılıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıBaşarı Sırası
  MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi)2020Kümes Hayvanları YetiştiriciliğiTYT15191,833651677857
  BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi)2020Kümes Hayvanları YetiştiriciliğiTYT20186,729481707308
  KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi)2020Kümes Hayvanları YetiştiriciliğiTYT20173,257681737603  Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

  NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


  Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği taban puanları, Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği başarı sıralaması, 2021 Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği puanları, 2021 Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği sıralamaları, Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği için kaç puan gerekir?, Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği hangi üniversitelerde var?, Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği başarı sırası, Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021

  Subscribe
  Bildir
  guest
  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments