Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Atama Puanları

Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜRestorasyon, Restorasyon ve Konservasyon, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım, Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım lisans programlarının birinden mezun olmak.KİTAP PATOLOGUİZMİR182,64738

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.