Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım taban puanları 2021 , Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları 2021 ve Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Başarı Sıralamaları 2021,Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Başarı Sırası,Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Hangi Üniversitelerde Var,Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankKültür Varlıklarını Koruma ve Onarım 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Yıldız Teknik Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Örgün)EA31298,8711296,603
İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Örgün)EA26280,749383,189
Ankara Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Örgün)EA41249,3447588,962
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Örgün)EA52234,9945712,330
Pamukkale Üniversitesi (Denizli) (Devlet)Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Örgün)EA31215,5948922,355Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım taban puanları, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım başarı sıralaması, 2021 Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım puanları, 2021 Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım sıralamaları, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım için kaç puan gerekir?, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım hangi üniversitelerde var?, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım başarı sırası, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.