Kooperatifçilik Bölümü 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2 Yıllık)

  Kooperatifçilik Bölümü 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2 Yıllık)

  Kooperatifçilik Bölümü 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2 Yıllık) ve kontenjanlarini inceleyecegiz. 2020 yili YKS ye girecek olan adaylar TYT puanlarini kullanarak 2 yillik (Önlisans) bölümlerini tercih edebilirler. TYT puanini kullanabilmek için ÖSYM tarafindan yapilan YKS sinavinin ilk basamagina girmek yeterlidir. Bu basamak sinavina TYT (Temel Yetenek Testi) denilmektedir.
  Asagidaki listeden Kooperatifçilik Bölümü 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2 Yıllık)na ulasabilirsiniz. Tabloda Üniversite adi, bölüm adi, kontenjan, taban puan yili, basari siralamasi, basari siralamalari ve taban puanlar yer almaktadir. Bu sayfada yer alan verilerin tamami ÖSYM ve YÖK tarafindan yayinlanmis olan en son güncel puanlardir.
  Kooperatifçilik Bölümü 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması (2 Yıllık)

  Üniversite AdıBölümPuan YılıPuan TürüKont.Taban PuanıTahmini Sıralama
  ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİKooperatifçilik2019TYT50OluşmadıOluşmadı
  AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİKooperatifçilik2019TYT20OluşmadıOluşmadı
  BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİKooperatifçilik2019TYT50OluşmadıOluşmadı
  ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİKooperatifçilik2019TYT45OluşmadıOluşmadı
  MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİKooperatifçilik2019TYT25OluşmadıOluşmadı
  TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİKooperatifçilik2019TYT25OluşmadıOluşmadı
  ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİKooperatifçilik (KKTC Uyruklu)2019TYT1


  Bilgilendirme: Asagida yer alan tabloda puanlari ve basari siralamalarini bulacaksiniz. "Olusmadi" yazilan yerde kontenjaninin dolmadigini ifade etmek için yazdik. Örnek vermek gerekirse 50 kisilik kontenjan dolmadigi için ÖSYM herhangi bir siralama ve/veya taban puan tahmini olusturmadi. Isteyen herkes baraj puani yoksa bu bölümü tercih edip yerlesebilme sansina sahip. Tabloda (--) seklinde olan yerleri ise hiçbir adayin tercih etmedigi seklinde yorumlayabiliriz.

  NOT: LÜTFEN TERCIH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DIKKATLICE KONTROL EDINIZ. SITEMIZDEKI VERILER BILGILENDIRME AMAÇLIDIR. TERCIHLERINIZI KESINLESTIRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERILERINI KONTROL EDINIZ.

  Kimler Neler Demiş?

  avatar
    Subscribe  
  Bildir