Komrat Devlet Üniversitesi (Moldova) 2020 Taban Puanları ve Sıralaması

  Komrat Devlet Üniversitesi (Moldova) 2020 Taban Puanları ve Sıralaması


  YKS sınavlarına girecek veya girmiş olan üniversite adayları için Komrat Devlet Üniversitesi (Moldova) 2020 Taban Puanları ve Sıralaması hakkında aşağıda bir liste hazırladık.
  Komrat Devlet Üniversitesi (Moldova) 2020 Taban Puanları ve Sıralaması için hazırlanmiş bu liste, ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanan en son verilere dayanarak tüm bilgiler güncel olarak hazırlandı.ÖSYM, YÖKATLAS


  Komrat Devlet Üniversitesi (Moldova) 2020 Taban Puanları ve Sıralaması

  Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıBaşarı Sırası
  KOMRAT DEVLET ÜNİVERSİTESİRus ve İngiliz Dilleri ve Edebiyatları (Öğretmenlik)(Ücretli)DİL10DolmadıDolmadı
  KOMRAT DEVLET ÜNİVERSİTESİİngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları (Öğretmenlik)(Ücretli)DİL15DolmadıDolmadı


  Bilgilendirme: Asagida yer alan tabloda puanlari ve basari siralamalarini bulacaksiniz. "Olusmadi" yazilan yerde kontenjaninin dolmadigini ifade etmek için yazdik. Örnek vermek gerekirse 50 kisilik kontenjan dolmadigi için ÖSYM herhangi bir siralama ve/veya taban puan tahmini olusturmadi. Isteyen herkes baraj puani yoksa bu bölümü tercih edip yerlesebilme sansina sahip. Tabloda (--) seklinde olan yerleri ise hiçbir adayin tercih etmedigi seklinde yorumlayabiliriz.

  NOT: LÜTFEN TERCIH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DIKKATLICE KONTROL EDINIZ. SITEMIZDEKI VERILER BILGILENDIRME AMAÇLIDIR. TERCIHLERINIZI KESINLESTIRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERILERINI KONTROL EDINIZ.


  Komrat Devlet Üniversitesi (Moldova) bölümleri, Komrat Devlet Üniversitesi (Moldova) 2020 taban puanları, Komrat Devlet Üniversitesi (Moldova) 2020 başarı sıralamaları, Komrat Devlet Üniversitesi (Moldova) 2020 başarı sırası, Komrat Devlet Üniversitesi (Moldova) ne girmek için kaç net gerekir?, Komrat Devlet Üniversitesi (Moldova) 2020 kontenjanları

  reklam

  Kimler Neler Demiş?

  avatar
  Fotoğraf ve Resim Dosyası
   
   
   
    Abone ol  
  Bildir