TYT AYT KPSS Taktiklerle Paragraf Soru Bankası


TYT AYT KPSS Taktiklerle Paragraf Soru Bankası Kitap İncelemesi


İncelediğiniz Kitap Hakkında Açıklama:
Kitap Adı: TYT AYT KPSS Taktiklerle Paragraf Soru Bankası
Kullanıcı Yorumları: Rating 4.5 199 Değerlendirme
Eklenme zamanı: 19-04-2021 15:42
Son Satın Alınma Zamanı: Bu kitap 11-09-2022 tarihinde ve saat 01:28 da ilgili site üzerinden satın alınmıştır.
Ürün Gönderimi: Bu ürün Trendyol tarafından gönderilecektir.
Not: İncelediğiniz kitabın farklı farklı fiyatları olabilir. Bu ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.

Benim Hocam yayınlarının en sevdiğimiz kitabı. Paragraf sorularında zorlanan tüm adayların göz atması gereken bir kaynak. Tyt Ayt Kpss Taktiklerle Paragraf Soru Bankası. TYT – AYT ve KPSS için özel olarak hazırlanmıştır. Kitap incelememize göre bu kaynağı ALES ve DGS içinde kullanabilirsiniz. 


TYT AYT KPSS Taktiklerle Paragraf Soru Bankası fiyatı, TYT AYT KPSS Taktiklerle Paragraf Soru Bankası en ucuz, TYT AYT KPSS Taktiklerle Paragraf Soru Bankası uygun fiyat, TYT AYT KPSS Taktiklerle Paragraf Soru Bankası ne kadar, TYT AYT KPSS Taktiklerle Paragraf Soru Bankası incelemesi


Sınavlara Nasıl Çalışılır?

  • Kendinize güzelce bir program oluşturun. Başkalarının hazırladığı programları uygulamayın. Herkes farklı bir çalışma yöntemi belirlemiş olabilir. Çalışma Programınızı siz kendiniz hazırlayın.
  • Her gün belirlemiş olduğunuz sayıda soru çözün. Bol bol soru çözmek gireceğiniz sınavlarda başarının anahtarıdır. O gün çalıştığınız konuya ve sizin performansınıza bağlı olarak bu soru sayısı değişkenlik gösterebilir fakat bizce günlük 250 sorunun altına düşmeyin.İnanın ki bu daha fazla soru çözen adaylar mevcut.
  • Mutlaka kendinize hedefler koyun. Bu hedefleri gerçekleştirmeye çalışın.
  • Matematik problemler ve Türkçe paragrafı ihmal etmeyin. Düzenli olarak problem ve paragraf soruları çözün.
  • Konularda biraz ilerledikten sonra denemeye çözmeye başlayın. Mümkünse haftada bir deneme çözün. Günlük olarak çalıştığınız konulardan mutlaka testler çözün ki daha fazla pekişsin.
  • Tek bir kaynağa bağlı kalmayın. İmkanınız varsa her dersten en az iki kaynak bitirin. Kaynak nerede diye endişelenmeyin, sizin için birçok kaynak zaten BURADA, inceleyin ve en ucuz satan kişiden alın.
  • Çıkmış soruları çözmeyi ihmal etmeyin. Mutlaka çıkmış soru kaynağı edinin her ders için.

Kitap Kategorileri
<< listeye dön