Matematik Problemler Paragrafa Ilk Adım Soru Bankası Seti

blank

Matematik Problemler Paragrafa Ilk Adım Soru Bankası Seti Kitap İncelemesi


İncelediğiniz Kitap Hakkında Açıklama:
Kitap Adı: Matematik Problemler Paragrafa Ilk Adım Soru Bankası Seti
Kullanıcı Yorumları: Rating 4.5 199 Değerlendirme
Eklenme zamanı: 19-04-2021 15:42
Son Satın Alınma Zamanı: Bu kitap 15-06-2021 tarihinde ve saat 13:50 da ilgili site üzerinden satın alınmıştır.
Ürün Gönderimi: Bu ürün Trendyol tarafından gönderilecektir.
Not: İncelediğiniz kitabın farklı farklı fiyatları olabilir. Bu ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.

İlk adım Yayınlarından Lise ve TYT’ye yönelik harika bir 3 lü set. Bu setlerde Paragrafa İlk Adım, Matematiğe İlk Adım ve Probleme İlk Adım kitaplarını bulacaksınız. Bu set 9. sınıftan başlatarak TYT ye kadar uzanan bu yolculukta sizlere rehberlik edecektir. Sıfırdan başlayan veya Matematik dersine karşı ön yargısı bulunan herkesin bu seti incelemesinde fayda görüyoruz.

Açıklama


Matematik Problemler Paragrafa Ilk Adım Soru Bankası Seti fiyatı, Matematik Problemler Paragrafa Ilk Adım Soru Bankası Seti en ucuz, Matematik Problemler Paragrafa Ilk Adım Soru Bankası Seti uygun fiyat, Matematik Problemler Paragrafa Ilk Adım Soru Bankası Seti ne kadar, Matematik Problemler Paragrafa Ilk Adım Soru Bankası Seti incelemesi


Sınavlara Nasıl Çalışılır?

  • Kendinize güzelce bir program oluşturun. Başkalarının hazırladığı programları uygulamayın. Herkes farklı bir çalışma yöntemi belirlemiş olabilir. Çalışma Programınızı siz kendiniz hazırlayın.
  • Her gün belirlemiş olduğunuz sayıda soru çözün. Bol bol soru çözmek gireceğiniz sınavlarda başarının anahtarıdır. O gün çalıştığınız konuya ve sizin performansınıza bağlı olarak bu soru sayısı değişkenlik gösterebilir fakat bizce günlük 250 sorunun altına düşmeyin.İnanın ki bu daha fazla soru çözen adaylar mevcut.
  • Mutlaka kendinize hedefler koyun. Bu hedefleri gerçekleştirmeye çalışın.
  • Matematik problemler ve Türkçe paragrafı ihmal etmeyin. Düzenli olarak problem ve paragraf soruları çözün.
  • Konularda biraz ilerledikten sonra denemeye çözmeye başlayın. Mümkünse haftada bir deneme çözün. Günlük olarak çalıştığınız konulardan mutlaka testler çözün ki daha fazla pekişsin.
  • Tek bir kaynağa bağlı kalmayın. İmkanınız varsa her dersten en az iki kaynak bitirin. Kaynak nerede diye endişelenmeyin, sizin için birçok kaynak zaten BURADA, inceleyin ve en ucuz satan kişiden alın.
  • Çıkmış soruları çözmeyi ihmal etmeyin. Mutlaka çıkmış soru kaynağı edinin her ders için.

Kitap Kategorileri
<< listeye dön