İÇTRAK Askeri Okullara Hazırlık Rehberi

İÇTRAK Askeri Okullara Hazırlık Rehberi pdf

İÇTRAK Askeri Okullara Hazırlık Rehberi Kitap İncelemesi


İncelediğiniz Kitap Hakkında Açıklama:
Kitap Adı: İÇTRAK Askeri Okullara Hazırlık Rehberi
Kullanıcı Yorumları: Rating 4.5 199 Değerlendirme
Eklenme zamanı: 19-04-2021 15:42
Son Satın Alınma Zamanı: Bu kitap 14-06-2021 tarihinde ve saat 03:27 da ilgili site üzerinden satın alınmıştır.
Ürün Gönderimi: Bu ürün Trendyol tarafından gönderilecektir.
Not: İncelediğiniz kitabın farklı farklı fiyatları olabilir. Bu ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.

Kitap Önsözü: Askeri okullara hazırlık rehberi kitabı alanında uzman olan onur engin tarafından asker olmak isteyen adayların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. İçerik: Milli savunma üniversitesi Tsk dış kaynak subay okulu Tsk dış kaynak astsubay okulu Jandarma ve sahil güvenlik fakültesi Jandarma ve sahil güvenlik akademisi Jandarma astsubay meslek yüksek okulu Jandarma uzman erbaş okulu Msb uzman erbaş okulu Kadın asker alımı yapan askeri okullar Tüm askeri okullar için spor testleri Sözlü mülakat röportajları Sözlü mülakata giren adayların mülakat anıları Sözlü mülakat soruları Sağlık testine giren adayların anıları Genel sağlık kriterleri Askeri okullara kayıt süreci İntibak dönemi Temel eğitim dönemi Akademik eğitim dönemi


İÇTRAK Askeri Okullara Hazırlık Rehberi fiyatı, İÇTRAK Askeri Okullara Hazırlık Rehberi en ucuz, İÇTRAK Askeri Okullara Hazırlık Rehberi uygun fiyat, İÇTRAK Askeri Okullara Hazırlık Rehberi ne kadar, İÇTRAK Askeri Okullara Hazırlık Rehberi incelemesi


Sınavlara Nasıl Çalışılır?

  • Kendinize güzelce bir program oluşturun. Başkalarının hazırladığı programları uygulamayın. Herkes farklı bir çalışma yöntemi belirlemiş olabilir. Çalışma Programınızı siz kendiniz hazırlayın.
  • Her gün belirlemiş olduğunuz sayıda soru çözün. Bol bol soru çözmek gireceğiniz sınavlarda başarının anahtarıdır. O gün çalıştığınız konuya ve sizin performansınıza bağlı olarak bu soru sayısı değişkenlik gösterebilir fakat bizce günlük 250 sorunun altına düşmeyin.İnanın ki bu daha fazla soru çözen adaylar mevcut.
  • Mutlaka kendinize hedefler koyun. Bu hedefleri gerçekleştirmeye çalışın.
  • Matematik problemler ve Türkçe paragrafı ihmal etmeyin. Düzenli olarak problem ve paragraf soruları çözün.
  • Konularda biraz ilerledikten sonra denemeye çözmeye başlayın. Mümkünse haftada bir deneme çözün. Günlük olarak çalıştığınız konulardan mutlaka testler çözün ki daha fazla pekişsin.
  • Tek bir kaynağa bağlı kalmayın. İmkanınız varsa her dersten en az iki kaynak bitirin. Kaynak nerede diye endişelenmeyin, sizin için birçok kaynak zaten BURADA, inceleyin ve en ucuz satan kişiden alın.
  • Çıkmış soruları çözmeyi ihmal etmeyin. Mutlaka çıkmış soru kaynağı edinin her ders için.

Kitap Kategorileri
<< listeye dön