Jeoloji Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Jeoloji Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Jeoloji Mühendisliği taban puanları 2021 , Jeoloji Mühendisliği başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Jeoloji Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Jeoloji Mühendisliği Taban Puanları 2021 ve Jeoloji Mühendisliği Başarı Sıralamaları 2021,Jeoloji Mühendisliği Bölümü Başarı Sırası,Jeoloji Mühendisliği Hangi Üniversitelerde Var,Jeoloji Mühendisliği İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Jeoloji Mühendisliği taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankJeoloji Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Jeoloji Mühendisliği (Örgün İng.)SAY62426,235275,333
İstanbul Teknik Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Jeoloji Mühendisliği (Örgün)SAY62378,9314121,939
Hacettepe Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Jeoloji Mühendisliği (Örgün)SAY52301,2524251,358
Çukurova Üniversitesi (Adana) (Devlet)Jeoloji Mühendisliği (Örgün)SAY21Yer.Olmadı
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa (Devlet)Jeoloji Mühendisliği (KKTC Uyruklu)SAY1Yer.Olmadı
Pamukkale Üniversitesi (Denizli) (Devlet)Jeoloji Mühendisliği (Örgün)SAY11Yer.Olmadı
Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta) (Devlet)Jeoloji Mühendisliği (Örgün)SAY21Yer.Olmadı
Ankara Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Jeoloji Mühendisliği (Örgün İng.)SAY41Dolmadı
Akdeniz Üniversitesi (Antalya) (Devlet)Jeoloji Mühendisliği (Örgün)SAY21Dolmadı
Dokuz Eylül Üniversitesi (İzmir) (Devlet)Jeoloji Mühendisliği (Örgün)SAY31Dolmadı
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Jeoloji Mühendisliği (Örgün)SAY21Dolmadı
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa (Devlet)Jeoloji Mühendisliği (Örgün)SAY31Dolmadı
Karadeniz Teknik Üniversitesi (Trabzon) (Devlet)Jeoloji Mühendisliği (Örgün)SAY16DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Jeoloji Mühendisliği taban puanları, Jeoloji Mühendisliği başarı sıralaması, 2021 Jeoloji Mühendisliği puanları, 2021 Jeoloji Mühendisliği sıralamaları, Jeoloji Mühendisliği için kaç puan gerekir?, Jeoloji Mühendisliği hangi üniversitelerde var?, Jeoloji Mühendisliği başarı sırası, Jeoloji Mühendisliği 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Jeoloji Mühendisliği YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.