Jeofizik Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Jeofizik Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Jeofizik Mühendisliği taban puanları 2021 , Jeofizik Mühendisliği başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Jeofizik Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Jeofizik Mühendisliği Taban Puanları 2021 ve Jeofizik Mühendisliği Başarı Sıralamaları 2021,Jeofizik Mühendisliği Bölümü Başarı Sırası,Jeofizik Mühendisliği Hangi Üniversitelerde Var,Jeofizik Mühendisliği İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Jeofizik Mühendisliği taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankJeofizik Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
İstanbul Teknik Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Jeofizik Mühendisliği (Örgün)SAY62363,187140,986
Ankara Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Jeofizik Mühendisliği (Örgün)SAY16Yer.Olmadı
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa (Devlet)Jeofizik Mühendisliği (KKTC Uyruklu)SAY1Yer.Olmadı
Karadeniz Teknik Üniversitesi (Trabzon) (Devlet)Jeofizik Mühendisliği (Örgün)SAY16Yer.Olmadı
Kocaeli Üniversitesi (Kocaeli) (Devlet)Jeofizik Mühendisliği (Örgün)SAY16Yer.Olmadı
Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta) (Devlet)Jeofizik Mühendisliği (Örgün)SAY16Yer.Olmadı
Ankara Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Jeofizik Mühendisliği (Örgün İng.)SAY16Dolmadı
Dokuz Eylül Üniversitesi (İzmir) (Devlet)Jeofizik Mühendisliği (Örgün)SAY21Dolmadı
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa (Devlet)Jeofizik Mühendisliği (Örgün)SAY21DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Jeofizik Mühendisliği taban puanları, Jeofizik Mühendisliği başarı sıralaması, 2021 Jeofizik Mühendisliği puanları, 2021 Jeofizik Mühendisliği sıralamaları, Jeofizik Mühendisliği için kaç puan gerekir?, Jeofizik Mühendisliği hangi üniversitelerde var?, Jeofizik Mühendisliği başarı sırası, Jeofizik Mühendisliği 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Jeofizik Mühendisliği YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.