İslam İktisadı ve Finans 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

İslam İktisadı ve Finans 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

İslam İktisadı ve Finans taban puanları 2021 , İslam İktisadı ve Finans başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen İslam İktisadı ve Finans 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

İslam İktisadı ve Finans Taban Puanları 2021 ve İslam İktisadı ve Finans Başarı Sıralamaları 2021,İslam İktisadı ve Finans Bölümü Başarı Sırası,İslam İktisadı ve Finans Hangi Üniversitelerde Var,İslam İktisadı ve Finans İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık İslam İktisadı ve Finans taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankİslam İktisadı ve Finans 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (Vakıf)İslam İktisadı ve Finans (Burslu İng.)EA5322,6733208530
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (Vakıf)İslam İktisadı ve Finans (Burslu)EA8300,8587288157
KTO Karatay Üniversitesi (Konya) (Vakıf)İslam İktisadı ve Finans (Burslu)EA15288,1793345,404
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (Vakıf)İslam İktisadı ve Finans (%50 İnd. İng.)EA20Dolmadı
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (Vakıf)İslam İktisadı ve Finans (%50 İnd.)EA12Dolmadı
KTO Karatay Üniversitesi (Konya) (Vakıf)İslam İktisadı ve Finans (%50 İnd.)EA15DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


İslam İktisadı ve Finans taban puanları, İslam İktisadı ve Finans başarı sıralaması, 2021 İslam İktisadı ve Finans puanları, 2021 İslam İktisadı ve Finans sıralamaları, İslam İktisadı ve Finans için kaç puan gerekir?, İslam İktisadı ve Finans hangi üniversitelerde var?, İslam İktisadı ve Finans başarı sırası, İslam İktisadı ve Finans 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, İslam İktisadı ve Finans YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.