İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)


  İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü taban puanları 2021 , İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 2 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık) siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

  İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü Taban Puanları 2021 ve İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü Başarı Sıralamaları 2021,İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü Bölümü Başarı Sırası,İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü Hangi Üniversitelerde Var,İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


  Özelikle meslek yüksek okulu bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 2 yıllık İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


  Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.

  İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

  Üniversite AdıPuan YılıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıBaşarı Sırası
  OSTİM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) (Vakıf Üniversitesi)2020İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (Burslu)TYT9336,91196287076
  ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi)2020İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve OperatörlüğüTYT40332,35144304316
  İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (HATAY) (Devlet Üniversitesi)2020İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve OperatörlüğüTYT40306,28444438185
  OSTİM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) (Vakıf Üniversitesi)2020İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%50 İndirimli)TYT51253,02129895871  Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

  NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


  İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü taban puanları, İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü başarı sıralaması, 2021 İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü puanları, 2021 İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü sıralamaları, İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü için kaç puan gerekir?, İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü hangi üniversitelerde var?, İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü başarı sırası, İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021

  Subscribe
  Bildir
  guest
  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments