İnsan Kaynakları Atama Puanları

İnsan Kaynakları Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren İnsan Kaynakları mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS İnsan Kaynakları Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede İnsan Kaynakları mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son İnsan Kaynakları atamaları ne zaman yapıldı, en düşük İnsan Kaynakları Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) İnsan Kaynakları Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla İnsan Kaynakları KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


İnsan Kaynakları Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
İSPİR BELEDİYE BAŞKANLIĞIİnsan Kaynakları Yönetimi veya İnsan Kaynakları lisans programından mezun olmakMEMURERZURUM178,20962
STRATEJİ VE BÜTÇE BAŞKANLIĞIİnsan Kaynakları Yönetimi veya İnsan Kaynakları lisans programından mezun olmakBİLGİSAYAR
İŞLETMENİ
ANKARA276,42946
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİİnsan Kaynakları Yönetimi veya İnsan Kaynakları lisans programından mezun olmakMEMURSAKARYA279,43578

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.