İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık taban puanları 2021 , İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık Taban Puanları 2021 ve İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık Başarı Sıralamaları 2021,İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık Bölümü Başarı Sırası,İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık Hangi Üniversitelerde Var,İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.



blankİngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (Ankara) (Vakıf)İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (Burslu İng.Fra.)DİL8497,80911611
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (Ankara) (Vakıf)İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (%50 İnd. İng.Fra.)DİL48439,370842917
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (Sivas) (Devlet)İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (Örgün İng.Fra.)DİL62346,043731,334
Kafkas Üniversitesi (Kars) (Devlet)İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (Örgün İng.Fra.)DİL52290,019449,082



Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık taban puanları, İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık başarı sıralaması, 2021 İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık puanları, 2021 İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık sıralamaları, İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık için kaç puan gerekir?, İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık hangi üniversitelerde var?, İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık başarı sırası, İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, İngilizce, Fransızca Mütercim ve Tercümanlık YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.