İktisadi ve İdari Bilimler Programları 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

İktisadi ve İdari Bilimler Programları 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

İktisadi ve İdari Bilimler Programları taban puanları 2021 , İktisadi ve İdari Bilimler Programları başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen İktisadi ve İdari Bilimler Programları 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

İktisadi ve İdari Bilimler Programları Taban Puanları 2021 ve İktisadi ve İdari Bilimler Programları Başarı Sıralamaları 2021,İktisadi ve İdari Bilimler Programları Bölümü Başarı Sırası,İktisadi ve İdari Bilimler Programları Hangi Üniversitelerde Var,İktisadi ve İdari Bilimler Programları İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler Programları taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankİktisadi ve İdari Bilimler Programları 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
TED Üniversitesi (Ankara) (Vakıf)İktisadi ve İdari Bilimler Programları (Burslu İng.)EA23377,608172,821
TED Üniversitesi (Ankara) (Vakıf)İktisadi ve İdari Bilimler Programları (%50 İnd. İng.)EA127240,007666,837Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


İktisadi ve İdari Bilimler Programları taban puanları, İktisadi ve İdari Bilimler Programları başarı sıralaması, 2021 İktisadi ve İdari Bilimler Programları puanları, 2021 İktisadi ve İdari Bilimler Programları sıralamaları, İktisadi ve İdari Bilimler Programları için kaç puan gerekir?, İktisadi ve İdari Bilimler Programları hangi üniversitelerde var?, İktisadi ve İdari Bilimler Programları başarı sırası, İktisadi ve İdari Bilimler Programları 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, İktisadi ve İdari Bilimler Programları YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.