İktisadi Programlar Atama Puanları

İktisadi Programlar Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren İktisadi Programlar mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS İktisadi Programlar Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede İktisadi Programlar mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son İktisadi Programlar atamaları ne zaman yapıldı, en düşük İktisadi Programlar Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) İktisadi Programlar Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla İktisadi Programlar KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


İktisadi Programlar Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
SİNOP İL ÖZEL İDARESİİktisadi Programlar lisans programından mezun olmakVERİ HAZIRLAMA VE KONTROL
İŞLETMENİ
SİNOP187,45260
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİİktisadi Programlar lisans programından mezun olmakMEMURSAKARYA287,80789

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.