Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Atama Puanları

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Halkla İlişkiler ve Reklamcılık atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Halkla İlişkiler ve Reklamcılık KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
BATMAN ÜNİVERSİTESİHalkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans programlarının birinden mezun olmak.SEKRETERBATMAN286,24708
ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞIHalkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans programlarının birinden mezun olmak.BİLGİSAYAR İŞLETMENİANKARA190,92481

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.