Güverte Atama Puanları


  Üniversiteyi başarı ile bitiren Güverte mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Güverte Atama Puanları listesini hazırladık.

  Hazırladığımız bu listede Güverte mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Güverte atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Güverte Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


  Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Güverte Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Güverte KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


  Güverte Atama Puanları

  KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
  ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞIDeniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği veya Güverte lisans programından mezun olmak.DENİZCİLİK SÖRVEY MÜHENDİSİANKARA196,02345

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.