Görüntü Sanatları Atama Puanları

Görüntü Sanatları Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Görüntü Sanatları mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Görüntü Sanatları Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Görüntü Sanatları mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Görüntü Sanatları atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Görüntü Sanatları Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Görüntü Sanatları Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Görüntü Sanatları KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Görüntü Sanatları Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ
ÜNİVERSİTESİ
Görsel İletişim Tasarımı, Görsel İletişim, Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı, Görsel İletişim Sanatı, Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı, Görsel Sanatlar, Medya ve Görsel Sanatlar, Medya ve Uygulamalı Görsel Sanatlar, Görsel Sanatlar ve Medya, Görüntü Sanatları lisans programlarının birinden mezun olmak.BİLGİSAYAR
İŞLETMENİ
NEVŞEHİR182,10274

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.