Görsel Sanatlar 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Görsel Sanatlar 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Görsel Sanatlar taban puanları 2021 , Görsel Sanatlar başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Görsel Sanatlar 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Görsel Sanatlar Taban Puanları 2021 ve Görsel Sanatlar Başarı Sıralamaları 2021,Görsel Sanatlar Bölümü Başarı Sırası,Görsel Sanatlar Hangi Üniversitelerde Var,Görsel Sanatlar İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Görsel Sanatlar taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankGörsel Sanatlar 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Görsel Sanatlar (Örgün MTOK)SÖZ7284,9078288,235
Uluslararası Balkan Üniversitesi (Üsküp) (Yabancı)Görsel Sanatlar (Ücretli)SÖZ7Yer.Olmadı
Uluslararası Balkan Üniversitesi (Üsküp) (Yabancı)Görsel Sanatlar (%25 İnd.)SÖZ5Yer.Olmadı
Uluslararası Balkan Üniversitesi (Üsküp) (Yabancı)Görsel Sanatlar (%50 İnd.)SÖZ3DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Görsel Sanatlar taban puanları, Görsel Sanatlar başarı sıralaması, 2021 Görsel Sanatlar puanları, 2021 Görsel Sanatlar sıralamaları, Görsel Sanatlar için kaç puan gerekir?, Görsel Sanatlar hangi üniversitelerde var?, Görsel Sanatlar başarı sırası, Görsel Sanatlar 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Görsel Sanatlar YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.