Girişimcilik 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Girişimcilik 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Girişimcilik taban puanları 2021 , Girişimcilik başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Girişimcilik 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Girişimcilik Taban Puanları 2021 ve Girişimcilik Başarı Sıralamaları 2021,Girişimcilik Bölümü Başarı Sırası,Girişimcilik Hangi Üniversitelerde Var,Girişimcilik İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Girişimcilik taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankGirişimcilik 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Özyeğin Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Girişimcilik (Burslu İng.)EA3471,08482,996
Özyeğin Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Girişimcilik (%50 İnd. İng.)EA18289,3844339,576
İstanbul Kültür Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Girişimcilik (Burslu)EA10280,2032386,046
İstanbul Kültür Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Girişimcilik (%50 İnd.)EA10Dolmadı
İstanbul Kültür Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Girişimcilik (Ücretli)EA10DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Girişimcilik taban puanları, Girişimcilik başarı sıralaması, 2021 Girişimcilik puanları, 2021 Girişimcilik sıralamaları, Girişimcilik için kaç puan gerekir?, Girişimcilik hangi üniversitelerde var?, Girişimcilik başarı sırası, Girişimcilik 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Girişimcilik YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.