Gıda Teknolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Gıda Teknolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Gıda Teknolojisi taban puanları 2021 , Gıda Teknolojisi başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Gıda Teknolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Gıda Teknolojisi Taban Puanları 2021 ve Gıda Teknolojisi Başarı Sıralamaları 2021,Gıda Teknolojisi Bölümü Başarı Sırası,Gıda Teknolojisi Hangi Üniversitelerde Var,Gıda Teknolojisi İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Gıda Teknolojisi taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankGıda Teknolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Giresun Üniversitesi (Devlet)Gıda Teknolojisi (Örgün)SAY52Dolmadı
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (Osmaniye) (Devlet)Gıda Teknolojisi (Örgün)SAY31DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Gıda Teknolojisi taban puanları, Gıda Teknolojisi başarı sıralaması, 2021 Gıda Teknolojisi puanları, 2021 Gıda Teknolojisi sıralamaları, Gıda Teknolojisi için kaç puan gerekir?, Gıda Teknolojisi hangi üniversitelerde var?, Gıda Teknolojisi başarı sırası, Gıda Teknolojisi 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Gıda Teknolojisi YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.