Geomatik Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Geomatik Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Geomatik Mühendisliği taban puanları 2021 , Geomatik Mühendisliği başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Geomatik Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Geomatik Mühendisliği Taban Puanları 2021 ve Geomatik Mühendisliği Başarı Sıralamaları 2021,Geomatik Mühendisliği Bölümü Başarı Sırası,Geomatik Mühendisliği Hangi Üniversitelerde Var,Geomatik Mühendisliği İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Geomatik Mühendisliği taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankGeomatik Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
İstanbul Teknik Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Geomatik Mühendisliği (Örgün İng.)SAY62416,435384,109
İstanbul Teknik Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Geomatik Mühendisliği (Örgün)SAY72401,077598,627
Hacettepe Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Geomatik Mühendisliği (Örgün İng.)SAY62370,7338131,545
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (Zonguldak) (Devlet)Geomatik Mühendisliği (Örgün)SAY11DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Geomatik Mühendisliği taban puanları, Geomatik Mühendisliği başarı sıralaması, 2021 Geomatik Mühendisliği puanları, 2021 Geomatik Mühendisliği sıralamaları, Geomatik Mühendisliği için kaç puan gerekir?, Geomatik Mühendisliği hangi üniversitelerde var?, Geomatik Mühendisliği başarı sırası, Geomatik Mühendisliği 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Geomatik Mühendisliği YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.