Gemi ve Yat Tasarımı 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Gemi ve Yat Tasarımı 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Gemi ve Yat Tasarımı taban puanları 2021 , Gemi ve Yat Tasarımı başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Gemi ve Yat Tasarımı 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Gemi ve Yat Tasarımı Taban Puanları 2021 ve Gemi ve Yat Tasarımı Başarı Sıralamaları 2021,Gemi ve Yat Tasarımı Bölümü Başarı Sırası,Gemi ve Yat Tasarımı Hangi Üniversitelerde Var,Gemi ve Yat Tasarımı İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Gemi ve Yat Tasarımı taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankGemi ve Yat Tasarımı 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Maltepe Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Gemi ve Yat Tasarımı (Burslu)SAY5347,5615162,453
Maltepe Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Gemi ve Yat Tasarımı (%50 İnd.)SAY25239,4176480,229Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Gemi ve Yat Tasarımı taban puanları, Gemi ve Yat Tasarımı başarı sıralaması, 2021 Gemi ve Yat Tasarımı puanları, 2021 Gemi ve Yat Tasarımı sıralamaları, Gemi ve Yat Tasarımı için kaç puan gerekir?, Gemi ve Yat Tasarımı hangi üniversitelerde var?, Gemi ve Yat Tasarımı başarı sırası, Gemi ve Yat Tasarımı 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Gemi ve Yat Tasarımı YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.