Gayrimenkul ve Varlık Değerlendirme Atama Puanları

Gayrimenkul ve Varlık Değerlendirme Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Gayrimenkul ve Varlık Değerlendirme mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Gayrimenkul ve Varlık Değerlendirme Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Gayrimenkul ve Varlık Değerlendirme mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Gayrimenkul ve Varlık Değerlendirme atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Gayrimenkul ve Varlık Değerlendirme Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Gayrimenkul ve Varlık Değerlendirme Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Gayrimenkul ve Varlık Değerlendirme KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Gayrimenkul ve Varlık Değerlendirme Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
MAZIDAĞI BELEDİYE BAŞKANLIĞIGayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi, Gayrimenkul ve Varlık Değerlendirme veya Gayrimenkul ve Varlık Değerleme lisans programlarının birinden mezun olmak.VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL
İŞLETMENİ
MARDİN175,17706

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.