Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi taban puanları 2021 , Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Taban Puanları 2021 ve Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Başarı Sıralamaları 2021,Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Bölümü Başarı Sırası,Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Hangi Üniversitelerde Var,Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankGayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Yeditepe Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (Burslu İng.)EA2363,4095101,851
Ankara Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (Örgün)EA72259,7491511,565
Sinop Üniversitesi (Sinop) (Devlet)Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (Örgün)EA52Dolmadı
Yeditepe Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (%50 İnd. İng.)EA10DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi taban puanları, Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi başarı sıralaması, 2021 Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi puanları, 2021 Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi sıralamaları, Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi için kaç puan gerekir?, Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi hangi üniversitelerde var?, Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi başarı sırası, Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.