Fizik Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Fizik Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Fizik Mühendisliği taban puanları 2021 , Fizik Mühendisliği başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Fizik Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Fizik Mühendisliği Taban Puanları 2021 ve Fizik Mühendisliği Başarı Sıralamaları 2021,Fizik Mühendisliği Bölümü Başarı Sırası,Fizik Mühendisliği Hangi Üniversitelerde Var,Fizik Mühendisliği İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Fizik Mühendisliği taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankFizik Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
İstanbul Teknik Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Fizik Mühendisliği (Örgün)SAY62458,82546,985
Hacettepe Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Fizik Mühendisliği (Örgün)SAY82341,4072171,979
Ankara Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Fizik Mühendisliği (Örgün İng.)SAY52316,45217,181
İstanbul Medeniyet Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Fizik Mühendisliği (Örgün)SAY26DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Fizik Mühendisliği taban puanları, Fizik Mühendisliği başarı sıralaması, 2021 Fizik Mühendisliği puanları, 2021 Fizik Mühendisliği sıralamaları, Fizik Mühendisliği için kaç puan gerekir?, Fizik Mühendisliği hangi üniversitelerde var?, Fizik Mühendisliği başarı sırası, Fizik Mühendisliği 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Fizik Mühendisliği YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.