Film Tasarımı ve Yazarlığı 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Film Tasarımı ve Yazarlığı 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Film Tasarımı ve Yazarlığı taban puanları 2021 , Film Tasarımı ve Yazarlığı başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Film Tasarımı ve Yazarlığı 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Film Tasarımı ve Yazarlığı Taban Puanları 2021 ve Film Tasarımı ve Yazarlığı Başarı Sıralamaları 2021,Film Tasarımı ve Yazarlığı Bölümü Başarı Sırası,Film Tasarımı ve Yazarlığı Hangi Üniversitelerde Var,Film Tasarımı ve Yazarlığı İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Film Tasarımı ve Yazarlığı taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankFilm Tasarımı ve Yazarlığı 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Dokuz Eylül Üniversitesi (İzmir) (Devlet)Film Tasarımı ve Yazarlığı (Örgün)SÖZ36345,666672,546Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Film Tasarımı ve Yazarlığı taban puanları, Film Tasarımı ve Yazarlığı başarı sıralaması, 2021 Film Tasarımı ve Yazarlığı puanları, 2021 Film Tasarımı ve Yazarlığı sıralamaları, Film Tasarımı ve Yazarlığı için kaç puan gerekir?, Film Tasarımı ve Yazarlığı hangi üniversitelerde var?, Film Tasarımı ve Yazarlığı başarı sırası, Film Tasarımı ve Yazarlığı 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Film Tasarımı ve Yazarlığı YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.